HAKKIMIZDA

Cruise ve kara turu tatilcilerinin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası NAVIOSA bugün seyahat severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan, cruise & kara turu tatili dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri konumuna yükselmiştir. 25 yıllık turizm deneyimine sahip ekibi ile kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve profesyonel hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Misafir memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan NAVIOSA'nın tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. 

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen NAVIOSA'nın sektörel başarısının temelinde siz değerli misafirlerine verdiği önem yatmaktadır.

NAVIOSA; Türkiye'nin en önde gelen kara turu operatörlerinden FEST TRAVEL'in İstanbul Anadolu Yakası şubesi olmaktadır.

NAVIOSA; Dünya'nın en önde gelen premium cruise şirketlerinden PRINCESS CRUISES'ın Türkiye dahil 14 ülkede ana temsilcisi olmaktadır. Diğer Türkiye ana temsilcisi olduğu önemli cruise şirketleri AMA WATERWAYS, CARNIVAL CRUISE LINES, EMERALD CRUISES, SCENIC CRUISES, WINDSTAR CRUISES olmaktadır.

Türkiye satış temsilcisi olup yine rezervasyon sistemine sahip olduğu diğer başlıca cruise firmaları;
* Atlas Ocean Voyages
* Azamara Club Cruises
* Celebrity Cruises
* Celestyal Cruises
* Costa Cruises
* Cunard Line
* Disney Cruise Line
* Explora Journeys
* Holland America Line
* Hurtigruten Expeditions
* Lüftner Cruises
* MSC Cruises
* Norwegian Cruise Line
* Oceania Cruises
* Paul Gauguin Cruises
* Ponant Cruises
* Regent Seven Seas Cruises
* Royal Caribbean Cruise Line
* Scylla River Cruises
* Seabourn Cruise Line
* Selectum Blu Cruises
* Silversea Cruises
* Uniworld River Boutique Cruises
* Viva Cruises

Whatsapp Destek