+90 ( 216 ) 355 14 65 / 66

PANAMA KANALI & ORTA AMERİKA 5* EMERALD PRINCESS İLE - 18 KASIM

18-11-2019 - 03-12-2019
kişi başı/ 1340

Day 1 Tue Dec 3 Los Angeles Depart 4:00 pm
           
Day 2 Wed Dec 4 Cruising  
           
Day 3 Thu Dec 5 Cruising  
           
Day 4 Fri Dec 6 Puerto Vallarta  
      Arrive 8:00 am Depart 5:00 pm
         
Day 5 Sat Dec 7 Cruising  
           
Day 6 Sun Dec 8 Huatulco-MEKSİKA  
      Arrive 8:00 am Depart 5:00 pm
         
Day 7 Mon Dec 9 Cruising  
           
Day 8 Tue Dec 10 San Juan del Sur-NİKARAGUA  
      Arrive 7:00 am Depart 6:00 pm
         
Day 9 Wed Dec 11 Puntarenas/Costa Rica  
      Arrive 7:00 am Depart 7:00 pm
         
Day 10 Thu Dec 12 Cruising  
           
Day 11 Fri Dec 13 Fuerte Amador  
      Arrive 6:30 am Depart 6:00 pm
         
Day 12 Sat Dec 14 Panama Canal  
      Arrive 6:00 am Depart 4:30 pm
         
Day 13 Sun Dec 15 Cartagena/Colombia  
      Arrive 8:00 am Depart 5:00 pm
         
Day 14 Mon Dec 16 Cruising  
           
Day 15 Tue Dec 17 Cruising  
           
Day 16 Wed Dec 18 Fort Lauderdale-MIAMI  
      Arrive 7:00 am  

Fiyata Dahil Olan Hizmet;
Gemide Tam pansiyon konaklama
Gemideki  eğlence&aktiviteler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler; 
Uçak bileti
Vize işlemi ve ücreti
Yurtdışı çıkış harcı
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler

 

İÇ KABİNDE KİŞİ BAŞI: 1.340 EURO
DIŞ KABİNDE KİŞİ BAŞI: 1.740 EURO
BALKONLUDA KİŞİ BAŞI: 2.340 EURO
 
Not  :  Verilen fiyatlar " Cruise Only" dir. 

5* EMERALD PRINCESS ile PANAMA KANALI & ORTA AMERIKA 

18 KASIM 2019 

15 Gece


Tur Yorumları

Yorum Yap