+90 ( 216 ) 355 14 65 / 66

AL ANDALUS 5* Ultra Lüks Treniyle - ENDÜLÜS TURU

27-10-2019 - 04-11-2019
kişi başı/ 4750

1.Gün: Malaga(1)
Türk Havayolları ile sabah saat 08.30’da Malaga’ ya hareket. Yerel saatle 12.10’da Malaga ’ya varış. Havalimanında karşılama, yemek ve serbest zaman, geceleme Malaga ’da otelimizde.

 
2.Gün: Sevilla- Jerez
İspanya demiryolları treni ile Malaga’dan Sevilla’ya sabah hareket, yolculuk süremiz yaklaşık 2 saat 20 dakika. Sevilla'daki Hotel Alfonso XIII’de saat sabah 10:30’da buluşma. Mürettebat bagajınızı trene yükledikten sonra, Endülüs'ün başkentini ziyaret ederek İspanya'daki en geniş tarihi bulunan şehir merkezine gidiş, Gotik Katedrali'ne, Giralda adlı çan kulesine, Kraliyet Alcazasına ve Hintlilerin Genel Arşivi'ne ziyaret. Otelde öğle yemeği yedikten sonra, şehir turu ve Tren’ e binmeden önce ünlü Plaza de España ziyareti. Tren’ de karşılama kokteyli, mürettebatın tanıtımı ve konaklama. Jerez' e giderken trende akşam yemeği.

3.Gün: Jerez
Bugüne lezzetli bir acık büfe veya a la carte kahvaltı ile başlıyoruz. Daha sonra Jerez' de bir şarap mahzenini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinden önce, İspanyol müziği ile ünlü atlı bale "Endülüs Atlarının Dansı" şovunun tadını çıkaracağız. Doñana Milli Parkı'nın tuz bataklıklarına ve Guadalevin nehrinin ağzına bakan Sanlucar de Barrameda' da öğle yemeği yiyeceğiz. Daha sonra Sanlúcar de Barrameda'yı gezeceğiz, rehberimiz bizi Endülüs'ün en ikonik şehirlerinden biri olan Jerez de la Frontera'ya götürecek. Trene dönüş ve akşam yemeği. Geceleme Jerez’ de

4.Gün: Jerez – Cadiz - Ronda
Trenimiz bizi "Küçük Gümüş Bardak" olarak bilinen ve Avrupa'nın en eski şehirlerinden biri olarak kabul edilen Cadiz'e götürecek. Cádiz'in cazibesine tanık olacaksınız, sonrasında serbest zaman. Muhteşem Ronda şehrine doğru giderken yolculuk sırasında tren de öğlen yemeği, Ronda’ da aksam yemeği ve geceleme.

5.Gün: Ronda - Granada
Kahvaltıdan sonra, nefes kesici Ronda turu, Guadalevin nehrinin geçtiği ve derin Tajo de Ronda nın kesiştiği bir plato’ yu görebiliyoruz. Öğle yemeğinden önce serbest zaman. Sierra Nevada'nın eteklerinde yer alan Granada' ya doğru yönelen trene dönüş. Granada' da akşam yemeği ve geceleme.

6.Gün: Granada
Sabah kahvaltısından sonra, İspanya'nın en çok ziyaret edilen anıtı olan El Hamra Sarayı'nı ziyaret ediyoruz, günümüzü Granada Krallığına ait bu zengin saray kompleksini gezerek geçireceğiz. Öğle yemeğinden sonra bu güzel şehri istediğimiz gibi gezmek için boş zamanımız olacaktır. Gece düştüğünde, bütün şehir adeta büyülü bir hava ile sarılıyor ve akşam yemeğinin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Granada' da geceleme.

7.Gün: Granada-Linares / Baeza-Cordoba
Trenimizde Linares-Baeza istasyonuna sabah yolculuğumuz, rehberimiz UNESCO tarafından Dünya Miras Alanları olarak listelenen Dabeda ve Baeza'nın Rönesans kentlerini ziyaret etmemizi sağlayacak. Öğle yemeğinden sonra Córdoba'ya yolculuğumuza başlamak için trene döneceğiz. Córdoba'da akşam yemeği ve geceleme.

8.Gün: Cordoba – Sevilla(1)
Trendeki son kahvaltımızın tadını çıkardıktan sonra, emperyalizmin eski başkenti ve Batı Avrupa'nın en büyük, en eğitimli ve en zengin şehri olan Endülüs’ün ortaçağ halifesini ziyaret edeceğiz. Tren bizi yolculuğumuzun sona erdiği varış noktamız olan Sevilla' ya götürürken, son öğle yemeğimizin tadını çıkartacağız. Sevilla’da geceleme otelimizde.

9.Gün: Sevilla – İstanbul 
İspanya demiryolları treni ile Sevilla’dan Malaga’ya sabah hareket, yolculuk süremiz yaklaşık 2 saat 20 dakika, sonrasında havalimanına transfer. Saat 13.05’te Türk Hava Yolları uçuşuyla İstanbul’a hareket. Yerel saatle 18.20’de İstanbul’a varış.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER: 
*THY ile gidiş dönüş uçak biletleri
*Malaga ve Sevilla’da 4 yıldızlı sehir merkezinde otel konaklamaları
*Sehirlerarası otel & istasyon & otel arası  transferler
*Seyahat ve Sağlık sigortası
*Tüm vergiler ve cevre gezileri
*Her gün A la carte veya acık büfe kahvaltı
*Öglen ve aksam yemekleri trende (sarap, su, kahve ve alkolsüz içecekler dahil)
*Hoş geldin içeceği ve atıştırmalıklar / Gala partisi ve veda yemeği
*Minibar kullanımı
*Ana vagon Lounge ücretsiz Wi-Fi
*Aktiviteler; müzik ve canlı performanslar, pub vagonunda partiler, yemek pişirme ve kokteyl gösterisi
*Yol boyunca trende size eşlik edecek yerel profesyonel İngilizce rehber

 

EK OLARAK DELUXE SUITE’TE KONAKLAMA YAPAN MİSAFİRLER İÇİN
*Kompartımanınızda iki özel akşam yemeği / öğle yemeği keyfi seçeneği
*Kabinde bulunan mini bardaki tüm alkolsüz içecekler ücretsiz


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
*Vize bedeli ve kişisel harcamalar
*Yurtdışı çıkış harcı (Kişi başı 15 TL)

Grand Class Room kişi başı: 4750 EUR
*2 tek kişilik yatak, gün içerisinde Sofa Koltuk’a dönüşebiliyor.
*Gardırop, Bagaj rafı, Kasa, Mini bar, Klima
*Standart duş


Deluxe Süite kişi başı :  5750  EUR                                           
*2-mt boyutunda çift kişilik yatak, gün içerisinde Sofa Koltuk’a dönüşebiliyor.
*Gardırop, Bagaj rafı, Kasa, Mini bar, Klima
*Hydro masajlı duş ve buharlı sauna, saç kurutma makinesi

27 Ekim veya 03 Kasım 2019 Başlangıçlı,

Sevilla’dan Sevilla’ya İspanya Güneşi - 8 gece 9 gün!

Sevilla(1)– Jerez-Cadiz–Ronda–Granada–Linares–Baeza – Ubeda–Cordoba-Malaga(1)


Tur Yorumları

Yorum Yap